Paneme aiad särama

Bougainvillea 'Toscana Mix'

Bougainvilleavõib looduses esineda nii põõsa, ronitaime kui väikse puuna. Pärit Lõuna-Ameerikast, kuid meie tunneme teda ka oma reisidelt Lõuna-Euroopasse.  Bouganvillea armastab rohkelt valgust ja sooja, ning meie talvesid arvestades ei saa teda välitingimustes kasvatada. Ehkki ta talub lühiajaliselt ka kuni 5 kraadist jahedust, on soovitav hoida  kasvukeskkond niiskena ja ruum õhurikkana. Suvel võib tõsta õue poolvarjulisse ja tuule eest kaitstud kohta. Vanemaid taimi võib harvemini ümber istutada (iga 2-3 aasta järel). Paljundada saab ladvapistikutega (3-5 pungaga poolpuitunud pistoksad), mis pannakse vette. Temperatuur hoida 30 kraadi juures. 

Valge Hind: 30,00 Lisa ostukorvi
Heleroosa Hind: 30,00 Lisa ostukorvi
Tumeroosa Hind: 30,00 Esita tellimus

Toote detailid

Eesti nimi Buganvillea 'Toscana Mix'
Ladina nimi Bouganvillea
Müügisuurus Pott 17 cm, h 65 cm
Värvus Mitmevärviline
Kõrgus, laius pott 17 cm
Õie värv Mitmevärviline
Õitsemine Korduvalt õitsev
Kastmine Kasta tuleks tihedalt (eriti kevadel), aga vältida mulla läbivettimist. Liigse kastmise korral võib taim surra või mitte õitsema puhkeda. Alusele ei tohiks seisvat vett jätta. Võib piserdada.
Väetamine Väetada iga paari nädala tagant, kasvuperioodil 2-3 korda kuus, õitsemise ajal kord nädalas õitsvatele taimedele mõeldud täisväetise lahusega. Igal kevadel tuleks istutada viljakasse või toataimedele mõeldud mulda.