Unistustel ei ole piire, paljud neist saavad ka teoks...

Tere tulemast, oled alati oodatud!

Substral Miracle Gro® Rooside jt. õitsvate mitmeaastaste taimede kastmisväetis lehtedele

Kindlustab taimede kasvuks ja rikkalikuks õitsemiseks vajalikud toitained. Eriti tõhus, kui roosid õitsevad kehvalt, on nõrgalt arenenud või vajavad kiiret turgutamist. Ei esine üleväetamise ja taimede kahjustamise riski. Väetis on taimede poolt kergelt omastav nii juurte kui ka lehtede kaudu.

Pulbriline kontsentraat. Sisaldab mikroelemente, mis tugevdavad taimi. 100% vees lahustuv. 1 pakist saab 300-600 L väetislahust kastmiseks. Väetist kasutada perioodil aprillist oktoobrini. Väetise kasutamine igakordsel kastmisel  terve vegetatsiooniperioodi vältel kindlustab õite intensiivse värvuse, pikendab õitsemisperioodi ning suurendab õite arvu.     

Doseerimine: 1 teelusikas (triiki) = 5 grammi
Väetamine juurte kaudu: 2 x kuus
* Kastekannuga 2 tl. 10 L vee kohta või 1 g 1 L vee kohtaa.
* Mõõda Miracle Gro® pihustipudelisse 75g väetist + vesi.
Väetamine lehtede kaudu  1 x nädalas kui taimed on hooldamata, ei õitse ega vilju, kasv on aeglane ja vajavad erilist hoolitsust
* Mõõda väetist  pritsi 1/2g/1l kohta.
* Kasutades Miracle Gro® pihustipudelisse mõõda pudelisse 35-40g väetist+vesi.

NB! Väetiselahusest võib jääda lehtedele kerge sade. Väldi väetisevee sattumist õitele ja ereda päikesega taimede lehtedele.

Hoiustada suletult originaalpakendis kuivas, jahedas, pimedas ning lastele ja loomadele kättesaamatus kohas. Väetise sattumisel silma pesta silmi rohke veega. Allaneelamisel pöörduda koheselt arsti poole. Kontsentraadi laialivalgumisel murule või taimedele pesta see kohe rohke veega maha.
Säilimisaeg mitte vähem kui 60 kuud vt pakendilt partii nr või valmistamise aeg. Kasutusaeg ei ole piiratud. Pakend kergesti taassuletav. 

Hind Hind: 5,00 Lisa ostukorvi

Toote detailid

Kogus 300 g