Tillandsia seleriana

Broneeri

Õhulilled ehk Tillandsiad oma graatsilise välimuse ja vähese nõudlikkuse tõttu sobivad nad väga hästi igaühe koju. Õhulilled, nagu ka nimi ütleb saavad oma toitained õhust, nad ei vaja kasvamiseks mulda. Õhulill on kogumas maailmas toalillena üha enam populaarsust just tänu tema lihtsale hooldamisele ja eksootilisele välimusele. Õhulillede värvus varieerub valgekast hallist kuni erksa roheliseni. Mida hallikam taim seda enam talub ta päikesevalgust ja seda vähem vajab ta ka niiskust. Mida rohelisem taim seda vähem talub ta otsest päikese valgust ning samuti vajab ta ka veidi enam piserdamist/niisutamist. 

Sobilik on paar korda nädalas toasooja veega pritsida, kõige parem on vihma- või lumesulamise vesi. Terraariumis olevale lillele piserda vett 1-2 pumbatäit. 

Tillandsiad tahavad kasvamiseks niisket ja valget ruumi, samas võiksid vältida otsese päikese peale langemist. Talvisel ajal kui kütte seadmed on õhu väga kuivaks teinud võiksid veidi enam piserdada taimi. Õhulillele sobiv temperatuur on 10-33 soojakraadi. Väetiseks sobib tiigivesi, akvaariumivesi.

 

 

Hind
Hind: 12,80
- + Esita tellimus

Toote detailid

Ladina nimi Tillandsia Seleriana
Müügisuurus 10 cm
Tingimused Vlagus- ja õhurikas ning niiske kasvukoht
Õie värv
Lilla
Kastmine 1 kord 2 nädala jooksul pritsida veega, Kui õhk on kuiv, siis korra nädalas.
Väetamine 1 kord kuus