Tere tulemast, oled alati oodatud!

Unistustel ei ole piire, paljud neist saavad ka teoks...

Pookenuga

Broneeri

Sheffieldis käsitööna valminud Burgon & Ball'i kokkukäivad taskunoad on kauni ning läbimõeldud disainiga, tagades maksimaalse sooritusjõu ning samas olles ühtlasi ka nägus. Antud nugadele on omapoolse heakskiidu andnud RHS (Royal Horticultural Society), mille puhul on tegemist ühe maailma juhtivaima aiandusorganisatiooniga. 

Klassikalise disainiga pookenoal on lõiketera tugevalt kaarduva otsaga, mis kindlustab, et kõik vajalikud lõiked saaks teostatud ühe sooritusega. Laiema käepideme tõttu on mugavaim just suuremale käele. Kõrge süsinikusisaldusega terasest lõiketera, tammepuidust käepide ning vastupidav messingist tera korpus.  9 cm pikkune tera käib kokku 10 cm pikkusesse käepidemesse. 

Kompaktse pookenoa tera on väiksema kõverusega, kui klassikalise noa puhul, andes noale rohkem kasutusvõimalusi. Õhuke käepide on vormitud maksimaalselt mugavaks. Kõrge süsinikusisaldusega terasest lõiketera, tammepuidust käepide ning vastupidav messingist tera korpus. 6 cm pikkune tera käib kokku 10 cm pikkusesse käepidemesse. 

 
Pookenuga klassikaline (suur)
Hind: 45,75
- + Esita tellimus
Pookenuga kompaktne (väike)
Hind: 44,73
- + Esita tellimus