Tere tulemast, oled alati oodatud!

Unistustel ei ole piire, paljud neist saavad ka teoks...

Bioleaf väetis

Universaalset vedelväetis orgaanilisel kujul mikroelementidega. Väetis on valmistatud kuusemahla kontsentraadist: kasutatud on puidutööstuse jääke, hoolitsedes seeläbi keskkonna eest ja toetades peaaegu ideaalset jäätmevaba tootmistsüklit. BioLeaf sobib toataimedele, köögivilja-, puuvilja- ja marjakultuuridele, lilledele ja okaspuudele. 

BioLeafi tasakaalustatud mikro- ja makroelementide koostis on orgaaniline, vesilahustuv ning kõrge bioloogilise aktiivsusega. Komponendid stimuleerivad taime biokeemilisi protsesse, muudavad rakumembraanide läbilaskvust, suurendavad ensüümide aktiivsust ja klorofüllisisaldust. Samuti kiirendavad fotosünteesi, valkude, aminohapete, vitamiinide ja suhkrute tootmist.

BioLeaf universaalväetist on lihtne kasutada, taimed omastavad seda hästi ja see ei tekita muudele orgaanilistele ainetele iseloomulikku ebameeldivat lõhna. Toidab ja kaitseb taimi kõigis kasvufaasides: alates esimestest võrsetest viljadeni. Stimuleerib küpsemise looduslikke biokeemilisi protsesse, suurendades saagikust kuni 50% võrra.

0,5 l pudel Hind: 9,90 Lisa ostukorvi